Книжки по товарознавству

Загальні основи технології виробництва непродовольчих товарів

Астапова. Матеріалознавство та основи технології переробки природної сировини у непродовольчі товари

Технологія виготовлення виробів - це перетворення сировини і матеріалів у готові продукти за використанням технічних засобів. Перетворення сировини і матеріалів у товари забезпечують технологічні процеси, які за своїм характером бувають:
• систематичні (із різних видів сировини і матеріалів виготовлюється один вид продукції);
• аналітичний (із одного виду сировини виготовлюється багато видів продукції);
• прямі (із одного виду сировини виготовлюється один вид продукції). Технологічні процеси поділяються на механічні і фізичні, хімічні,
біологічні і комбіновані.
Цілеспрямована діяльність людини (праця людини), предмети праці і засоби праці - основні елементи, які визначають технологічний процес виробництва.
Найважливішим елементом технологічного процесу є сировина, від якості якої залежить успіх певного типу виробництва.
Визначено в процесі виробництва товарів три типи виробництва: одиничне, серійне та масове. Для одиничного виробництва характерні широка номенклатура товарів і малий обсяг їх випуску. Серійне виробництво характеризується ограніченною номенклатурою товарів, які виготовляються періодично повторювальними партіями (серіями) при заданому обсязі випуску. Вузька номенклатура і великий обсяг випуску товарів безперервно які виготовляються в термін великого часу - це масове виробництво.

Ви бачите тільки 44% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.