Книжки по товарознавству

Обробка матеріалів зі зміною форми при постійній масі виробу

Астапова. Матеріалознавство та основи технології переробки природної сировини у непродовольчі товари

Зміна форми виробу при постійній масі виробу виникає при пластичній деформації матеріалу, яка лежить в основі обробки матеріалів тиском. Частіше використовується обробка металів тиском, спосіб пластичного деформування металу в холодному та гарячому стані.
Основними засобами обробки металів тиском є: прокатування, кування, штампування, волочіння, обробка на давильних верстатах, пресування.
Прокатування - пресс обробки металів тиском, шляхом обтискування на тих, які обертаються в різних напрямках валках прокатних станків. При прокатуванні в гладких валках отримують листовий і полосовий прокат, а в каліброваних валках - сортовий прокат.
Кування (свободне) і штампування (об'ємне і листове) - засоби обробки металів тиском для одержання виробів складних форм.
Свободне кування здійснюється послідовними ударами кувалди, байка молота. Поверхня виробу нерівна, груба.
Об'ємне штампування (холодне і гаряче) здійснюється в штампах, які складаються із двох половин. При гарячій штамповці отримують вироби (ножі, деталі приладів, для вікон і дверей). Гайки, гвинти, болти отримують холодним штампуванням. Для виготовлення кузовних та облицювальних деталей автомобілів, велосипедів, корпусів годинників, металевого посуду, столових приладів та ін. використовується листове штампування. Листове штампування здійснюється за одну або декілька послідовних операцій за допомогою матриці і пуансону.

Ви бачите тільки 75% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.