Книжки по товарознавству

Транквілізатори

Єгоров. Технологія виробництва преміксів

Транквілізатори - це специфічні антистресові речовини. Вони розрізняються за своєю хімічною будовою, але схожі за способом дії на організм. Основний вплив транквілізаторів на організм проявляється в седативній дії, а саме - запобіганні нервового напруження, відчуття страху та неспокою у тварин, зниженні агресивності та збудження,, рухливої активності. Із застосуванням цих речовин підвищується стійкість тварин до дії несприятливих факторів навколишнього середовища (при транспортуванні, перегрупуванні череди, змінах у раціонах годування, скупченості тварин, порушенні мікроклімату тощо), які викликають появу стресових реакцій.
Загальними ознаками стресів у тварин є зміни в поведінці тварин, підвищена збудливість, неспокій, синюшність слизових оболонок, втрата апетиту, зниження їхньої продуктивності, підвищення витрат кормів та комбікормів. Крім того, існують і видові ознаки. Так, основними ознаками стресу в сільськогосподарської птиці є зниження їхньої продуктивності, задишка, опускання крил, втрата апетиту. У свиней при стресі проявляються характерні здригання хвостів, задишка, підвищення температури тіла, проявляються червоні плями на шкірі, втрачається координація рухів, спостерігається порушення у функціонуванні серцево-судинної системи. Найбільш чутливі до стресів новонароджені та молоді тварини, молодняк сільськогосподарської птиці, а також племінні тварини та птиця.

Ви бачите тільки 42% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.