Книжки по товарознавству

Технологія виробництва вітамінно-амінокислотних преміксів

Єгоров. Технологія виробництва преміксів

Технологія виробництва сучасних синтетичних амінокислот передбачає їх сушіння із застосуванням різних носіїв. Сухі препарати амінокислот стійкі при зберіганні, технологічні, добре розподіляються у складі преміксів та комбікормів.
Вітамінно-амінокислотні премікси являють собою високо- однорідні суміші вітамінів, амінокислот, ферментних препаратів та інших біологічно активних речовин (за винятком сполук макро» та мікроелементів) з наповнювачем.
Макро- та мікроелементи містяться в біомасі рідких препаратів амінокислот. Так, рідкий концентрат лізину містить 1,7 % кальцію, 0,77 % фосфору, 0,12 % заліза та інші мікроелементи. Як наповнювач, як правило, застосовують висівки пшеничні.
За зовнішніми ознаками вітамінно-амінокислотний премікс являє собою порошкоподібний продукт брунатно-кавового кольору з приємним специфічним запахом. Схема технологічного процесу виробництва вітамінно-амінокислотних преміксів наведена на рис. 4.10.
Особливість тавтології полягає в приготуванні суміші рідких препаратів амінокислот з наповнювачем - висівками пшеничними у співвідношенні 1:1, з подальшим гранулюванням одержаної суміші, її сушінням, подрібненням, дозуванням та змішуванням з попередніми сумішами вітамінів, ферментів та інших біологічно активних речовин.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.