Книжки по товарознавству

Технологія виробництва преміксів фірми Джі-ей-Джі

Єгоров. Технологія виробництва преміксів

Фахівці відомої італійської фірми Джі-ей-Джі розробили технологію виробництва преміксів, відповідно до якої в Україні було побудовано два цехи по виробництву преміксів: на Калитянському експериментальному заводі комбікормів і преміксів і на Немішаєвському заводі біохімічних препаратів. Ця технологія передбачає приймання і розміщення сировини, її попередню обробку, дозування, змішування, пакування, зберігання і відпуск готової продукції (рис. 5.3).


Прийманя і розміщення сировини
Це відділення повинно мати постійний резерв сировини, який поповнюють по мірі використання у виробництві.
Наповнювач доставляють, наприклад, автотранспортом, розвантажують і подають за допомогою механічного транспорту в силоси для зберігання. Можлива подача наповнювача за допомогою пневмотранспорту. Макрокомпоненти в мішках розвозяться автонавантажувачем по складах підлогового зберігання. Жири приймають по черзі насосом продуктивністю 10 т/год, котрий перекачує їх з автоцистерни або спеціальних контейнерів безпосередньо в цистерни для зберігання. Розчин холін-хлориду приймають за допомогою спеціального насоса продуктивністю 10 т/год, який перекачує його в цистерни для зберігання.
Склад наповнювача розрахований на 10-12 днів роботи цеху преміксів. Склади активних компонентів розраховані на 24-30 робочих днів (30 днів - для макрокомпонентів, 24 дні - для середніх компонентів і 30 днів - для мікрокомпонентів). Склад рідких видів сировини розрахований на 10-20 робочих днів.
Зберігання наповнювача здійснюється в складі підлогового типу місткістю 240 т (для наповнювача в мішках), два силоси для складування вологого наповнювача місткістю по 40 т кожний, чотирьох сил осів для зберігання сухого наповнювача, місткістю по 40 т кожний. В складі установлена сушарка 2 барабанного типу продуктивністю 5 т/год при зниженні вологості наповнювача з 17 до 5-8 %. Склад підлогового типу для макрокомпонентів знаходиться на другому поверсі, а склад мікрокомпонентів - на третьому. В складі рідких видів сировини установлені дві цистерни для жирів місткістю по 25 т і цистерна для розчину холін- хлориду місткістю 40 т.
Попереднє оброблення сировини
Попереднє оброблення наповнювача полягає в його подрібненні і введенні в нього жиру. Подрібненню підлягає висушений наповнювач. Продуктивність молоткової дробарки 4 складає З т/год при установленні сита з отворами діаметром 1,25 мм і привологості наповнювача 8 %.
Подрібнений наповнювач пневмо-транспортом подається на лінію оброблення його жиром у змішувачі 5. У змішувачі установлено форсунку для інжекції пари, поруч із форсунками для введення жиру, що полегшує розпилення жиру. У наповнювач, як правило, вводять 3-4 % жиру.

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.