Книжки по товарознавству

Технологія виробництва преміксів на Немішаєвському заводі біохімічних препаратів

Єгоров. Технологія виробництва преміксів

Цех преміксів у складі Неміціаєвського заводу біохімічних препаратів також спроектований за технологією і з використанням обладнання фірми Джі-ей-джі(рис. 5.6). Схема технологічного процесу має розгалужений характер, що підвищує рівень її функціональних можливостей. За наповнювач передбачене в основному використання висівок пшеничних.
Приймання розміщення і підготовка висівок пшеничних
Висівки надходять на завод у залізничних вагонах. Для їхнього розвантаження застосовують три пневмосистеми (рис. 5.6, частина 1). При прийманні в потоці виділяються випадкові, сміттєві і металомагнітні домішки, для чого використовують просіювачі 1 і магнітні сепаратори 2. Очищені висівки розміщують на зберігання в силоси 1R-12R. Кожен силос обладнаний системою контролю температури зберігаючих висівок. При перевищенні температури висівок понад 50 °С автоматично спрацьовує сигналізація і висівки з даного силоса перевантажуються у вільний силос. Висівки із силосів 1R-12R надходять у сушарки 3 і 4 для доведення до вологості 8 %. Для сушіння використовують сушарки типу А1-ДОС, ТН-6 і італійську сушарку вертикального типу ES- 1. Для сушіння висівок використовують повітря, яке нагрівається в парових калориферах при подачі пари з тиском 0,6-0,8 МПа. Сухі висівки з температурою до 90°С надходять у транспортери ТС-4 і ТС-5, а далі - в просіювальні машини 1 (рис. 5.6, частина 2) для розділення на крупну і дрібну фракції.

Ви бачите тільки 40% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.