Книжки по товарознавству

Технологічні основи введення преміксів до складу комбікормів

Єгоров. Технологія виробництва преміксів

Правилами організації та ведення технологічного процесу виробництва комбікормової продукції передбачена окрема технологічна лінія для підготовки і введення преміксів до складу комбікормів, яка призначена для розтарювання і подачі преміксів у наддозаторні бункери головної лінії дозування і змішування.Схема технологічної лінії введення преміксів до складу комбікормів наведена на рис. 6.1.


Премікси, як правило, зберігають у складах підлогового типу. Премікс, упакований у 4-шарові паперові мішки або плетені поліпропіленові мішки, розміщають на зберігання на дерев'яних піддонах, кожну партію - окремо за призначенням і за рецептурою. Кожний мішок повинен мати етикетку з найменуванням преміксу, на якій повинні бути вказані: номер рецепта, відсоток уведення до складу комбікорму, склад преміксу, найменування підприємства-виробника, гарантійний строк зберігання, дата виготовлення, маса нетто та старих-код.

Ви бачите тільки 50% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.