Книжки по товарознавству

Технології збагачення комбікормів преміксами та препаратами біологічно активних речовин на сучасних комбікормових заводах

Єгоров. Технологія виробництва преміксів

Апостоловський експериментальний комбікормовий завод (Дніпропетровська обл..) одним із перших в Україні застосував принцип введення висококонцентрованих преміксів до складу комбікормів шляхом приготування попередньої суміші в змішувачі невеликої місткості безпосередньо на технологічній лінії дозування та змішування. Це дало змогу знизити витрати на придбання, транспортування, зберігання та вантажно-розвантажувальні роботи з преміксами, підвищити рівень якості комбікормів і забезпечити можливість збагачення комбікормів кормовими препаратами амінокислот та ферментів. Такі технологічні можливості підвищили рівень гнучкості технології виробництва комбікормів.
Комбікормовий завод Новоукраїнського комбінату хлібопродуктів також одним із перших застосував на практиці технологічну схему доведення висококонцентрованих преміксів до необхідної робочої концентрації. Це також дало змогу знизити витрати на виробництво комбікормів.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.