Книжки по товарознавству

Мармелад фруктово-ягідний

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Готують на основі фруктово-ягідної сировини з вмістом пектину, достатнього для утворення желеподібної структури. В желейному мармеладі такої структури досягають завдяки використанню агару, агарощу, пектину, желатину або модифікованого крохмалю.
Запропоновані термолабільні мармеладні маси у вигляді фруктово-ягідних напівфабрикатів, що мають желейну консистенцію і приготовлені на основі натуральних соків. Вони зберігають свої органолептичні, фізичні і хімічні властивості за температури 210— 230 °С протягом 10-20 хв. Напівфабрикат містить всі компоненти, які зумовлюють смак і аромат, високу в'язкість і пастоподібну консистенцію з вмістом сухих речовин 65-75%.
Завдяки наявності пектинових речовин мармелад можна використовувати у дієтичному харчуванні. Біологічно важливими є адсорбційні властивості пектинів щодо важких металів. Вони стимулюють заживленню ран, прискорюють лікування опіків, проявляють лікувальні властивості у людей з виразковою хворобою шлунку. До складу мармеладу входять вуглеводи (76-78 %) і в обмеженій кількості органічні кислоти (0,5-1,1 %). Мармелад характеризується середньою енергетичною цінністю — 293-302 ккал/100 г.

Ви бачите тільки 29% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.