Книжки по товарознавству

Мармелад желейно-фруктовий

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Виробляють переважно формовим, а різаним — тільки Ягідка. На агарі виготовляють мармелад Банани, Травневий; Мальвіна (поєднує крайні мармеладні різнокольорові шари і середній пастильний); на агароїді — Попелюшка; на пектині цитрусовому — Аронія, Сонячний зайчик, Вінницький, Яблунька; на пектині яблучному — Золоту осінь і Ягідку; на пектині буряковому — Ізабеллу. Глазурованими шоколадною глазур'ю випускають мармелад Ягідний у шоколаді, Банани і Яблунька в шоколаді. До складу Мармеладу Попелюшка входить пюре гарбузове, Аронія — пюре чорноплідної горобини, Ізабелла — пюре виноградне, Ягідка — пюре фруктово-ягідне, а в інші види — пюре яблучне, Вінницький — підварка бурякова.
На цитрусовому пектині з додаванням пюре фруктового виробляють мармелад Кристалик, а пюре чорносмородинового — Смородинка. Кристалик може бути з ароматом яблук, полуниці, цитрусових, а Смородинка — чорносмородинового (рис. 1.13).
Розроблений мармелад на основі цукру з використанням пектину, екстракту суміші гібіскуса і плодів шипшини. Також додатково використовують біомасу мікроміцета, ароматизатор «Вишня». Він характеризується профілактичними властивостями, кисло-солодким смаком, гіркуватим відтінком і щільною консистенцією.

Ви бачите тільки 51% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.