Книжки по товарознавству

Жувальний мармелад

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Має стійкий попит у споживачів. Структуроутворювачем у ньому є желатин з міцністю за Блюмом 220-240 г. Желатин розчиняють у гарячій воді з температурою 80 °С порціями у співвідношенні від 1:1,5 до 1:2. Потім розчин желатину змішують з охолодженим цукрово-патоковим сиропом, видаляють повітря, додають барвники, кислоту й ароматизатори, все перемішують, відливають у комірки крохмалю і залишають для желювання та стабілізації форми. Пізніше видаляють крохмаль, глянцюють воско-жировою сумішшю, вистоюють і упаковують. Залежно від особливостей можуть обробляти парою і обсипати цукром або сумішшю цукру з лимонною кислотою.
На якість мармеладу суттєво впливає температурні і часові параметри у яких виварюють масу желатину. Негативно впливає на желюючу міцність желатину тривала дія високих температур. Підвищена в'язкість маси може зумовити утворення «хвостиків». Асортимент даного продукту досить різноманітний (табл. 1.2)
Таблиця 1.2 Асортимент жувального мармеладу

Ви бачите тільки 42% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.