Книжки по товарознавству

Монпансьє льодяникове

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Монпансьє льодяникове формують на валках, на бічній поверхні яких вигравірувані різні фігурки або частинки. Внаслідок пропускання карамельної маси між валками отримують відформований пласт, що являє собою окремі льодяники, з'єднані тонким шаром карамельної маси. Після охолодження відформований пласт легко розбивається на льодяники відповідних розмірів.
Більшість видів цього типу (Монпансьє льодяникове в цукрі (рис. 2.17), Монпансьє ехінацея чудодійна (з додаванням меленої ехінацеї), Самоцвіт, Лимонно-апельсинові кірочки, Малинка) мають середню кислотність, оскільки включають 10 кг/т лимонної кислоти, приємний солодко-кислий, а М'ятний горошок — освіжаючий смак. У їх складі переважно моно- і дицукриди, які зумовлюють енергетичну цінність.


Всі види монпансьє випускають не загорнутими, як правило, дрібного розміру, з нетягнутої або частково тягнутої карамельної маси і вирізняються формою, забарвленням, ароматом. Так, карамель Монпансьє льодяникове виготовляють у вигляді маленьких фігурок різних обрисів, суміші не менш як 5 забарвлень, аромат яких підбирають відповідно до кольору.

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.