Книжки по товарознавству

Карамель функціонального призначення

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Для льодяникової карамелі функціонального призначення використовують різні екстракти і добавки. Екстракти бувають рідкими, густими і сухими, водними, спиртовими, водно-спиртовими і масляними.
Застосування рослинних екстрактів у виробництві карамелі має ряд переваг: льодяникова карамель у дечому набуває функціональні властивості екстракту, що сприяє підвищенню біологічної цінності продукту. Вироби частково збалансовані за мікронутрієнтним складом, що особливо важливо для дітей. Вони мають більш приємний смак і аромат. Такі вироби з екстрактами можна віднести до групи натуральних продуктів.
Карамель з полідекстрозою. Завдяки високій розчинності і в'язкості полідекстрози можна виготовляти тверду та м'яку карамель без цукру високої якості. Полідекстроза не кристалізується за низьких температур і високих концентрацій, запобігає кристалізації цукру та поліолів, знижує калорійність продукту і не є карієсогенним інгредієнтом.
Запропоновано виробництво льодяникової карамелі функціонального призначення з використанням продуктів ферментативного гідролізу інуліну RAFTILOSE^P95, Застосування цього препарату сприяє зниженню цукромісткості карамелі, підвищенню харчової цінності завдяки збагаченню харчовими волокнами, розширенню температурного інтервалу обробки карамельної маси під час формування.
Тверду карамель пропонують виготовляти з використанням 8-98% ізомальтулози. Вона не містить кислот і жирів.
Розроблений асортимент льодяникової карамелі з додаванням рослинних екстрактів. Карамель Фітоактив включає рослинні екстракти: імбир, ехінацею, женьшень та алоє віра. Також використовують ідентичні натуральним ароматизатори: ацеола, кисла вишня, імбир, алоє віра, лимон, цвіт бузини, лісова ягода та барвники: зелений, тартразін, спеціальний червоний AG E129, діамантовий синій FCF E133, цукровий колер E150d.

Ви бачите тільки 37% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.