Книжки по товарознавству

Карамель з фруктовими і фруктово-ягідними начинками

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Основну частку у випуску займає загорнута, без обробки поверхні карамель. Назва багатьох видів такої карамелі відповідає назві фруктів і ягід.
Основою начинки є цукор-пісок, патока і молочна кислота, а також різноманітні фруктово-ягідні напівфабрикати. Наприклад, для карамелі Яблуко витрачається, кг/т: цукру — піску — 561,2, патоки — 287,6, пюре яблучного — 500 і кислоти молочної — 20. Вологість начинки (16+3,-2)%. До складу начинки карамелі Груша, Вишня, Малина, Журавлина, Чорна смородина, Слива, Абрикос, Брусниця, Кизил (тюрк., буквально — червоний), Чорноплідна горобинка входить суміш яблучного і пюре відповідних видів фруктів чи ягід. Фруктово-ягідні напівфабрикати містять необхідні для організму людини мінеральні речовини, а також органічні кислоти, поліфенольні сполуки і деякі вітаміни. Колір оболонки більшості виробів типовий для певних фруктів та ягід. Крім забарвлення, імітується під фрукти і ягоди також аромат оболонки і начинки з додаванням відповідних ароматизаторів.
Карамель фруктова зі смаком абрикоса і лимона містить відповідні види фруктового пюре.
Карамель Апельсиновий смак, Лимонний смак, Персиковий аромат, Смородиновий аромат, Мандариновий аромат, Суничний аромат, Тропіки, Аромат манго, Аромат ківі виготовляють овальної форми, на основі яблучного пюре з включенням відповідних ароматизаторів. Відомі назви карамелі Ласунка: малинова, персикова, цитрусова, ананасна, в яких аромат відповідає назві виробів. Карамель Рожеві щічки має начинку на основі фруктового пюре з приємним полуничним ароматом.
Карамель Фруктовий світ випускають з фруктовою начинкою з вмістом какао, зі смаками апельсина, кокоса, ківі, манго, абрикоса, вишні та банана. Карамель Акварель має фруктову начинку з додаванням какао і представлена наступним асортиментом: зі смаком винограду, ківі, апельсина, груші, яблука, мандарина, чорної смородини.
Чергуванням світлих і темних смужок оболонки виділяється карамель Оса з фруктовою начинкою і ароматом апельсина (рис. 2.19).
Термін зберігання карамелі — 270 діб.

Ви бачите тільки 35% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.