Книжки по товарознавству

Карамель із желейними начинками

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Желейні начинки являють собою виварені цукрово-патокові сиропи, що містять цукрозу в розчині, в які додають драглеутворювачі, а для більшості й фруктово-ягідні напівфабрикати. Технологія отримання таких начинок обов'язково включає стадію драгле утворення, на характер якого впливають: кількість драглеутворювача, його вид, а також температура, тривалість обробітку, кислотність середовища, кількість і природа інших складників начинки.
За складом начинки розрізняють карамель із желейною (Бананова, Желе-Ананас, Желе-Лайм, Желе-Кола), фруктово-желейною (Білка, Спокуса) начинками (рис. 2.23). Вони мають відповідні смак, аромат і колір.


Рис. 2.23. Карамель Желе-Кола (1), Желе-Ананас (2), Желе-Лайм (3)
Карамель Желе-Бон буває трьох різновидів: абрикос, журавлина, смородина, що мають відповідний аромат (рис. 2.24).


Рис. 2.24. Карамель Желе-Бон абрикос (1), Желе-Бон журавлина (2), Желе-Бон смородина (3)
До складу начинка карамелі Білка додатково включають малинову підварку (377,4 кг/т), завдяки чому вона характеризується підвищеною харчовою цінністю, а в рецептурі оболонки карамелі передбачено 99,89 кг/т вершкового масла, яке поліпшує її споживні властивості. Карамель Спокуса може бути 4-х видів: полунична, персикова, апельсинова, ананасна. Розширення асортименту даної групи карамелі можливе за рахунок включення різноманітних поліпшувачів начинки і деяких видів — для оболонки.

Ви бачите тільки 27% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.