Книжки по товарознавству

Карамель з помадними начинками

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Помадна начинка являє собою ніжну дрібнокристалічну масу, яку виготовляють збиванням цукру й патоки. Якість цих начинок залежить від співвідношення цукрози та антикристалізатора, а також від швидкості збивання маси, температури охолодження та ін.
Для надання начинці відповідного смаку й запаху до її складу включають кислоту, ароматизатори (Помадна), припас цитрусовий — 25 кг/т (Лимонна, Апельсинова), припас полуничний — 25 кг/т (Полунична), підварку цитрусову — 70 кг/т (Мрія), молоко згущене — 270,5 кг/т (Ритм). Основою начинок цих виробів є цукрова помада.
Начинка карамелі Політ складається з вершкової помади з додаванням 199,4 кг/т підварки малинової і 9,9 кг/т спирту. Підвищеною харчовою цінністю виділяється карамель Тік-так, начинку якої виготовляють з молочної помади з додаванням 49,6 кг/т какао тертого.
Карамель Ніжинка, глазурована білою глазур'ю, з вершковою помадною начинкою може бути з ароматом ванілі, кокоса або грецького горіха (рис. 2.26).


Рис. 2.26. Карамель Ніжинка з ароматом ванілі (1), кокоса (2), грецького горіха (3)
Карамель Помадна (в цукрі), Ритм (в цукрі) і Тік-так мають невеликий розмір (220 шт/кг). Серед розглянутих видів оболонка останніх двох нетягнута, у тому числі карамелі Ритм — молочна, а Тік-так — з додаванням какао продуктів.
У складі помадної начинки карамелі Зайка-зазнайка моркв'яний сироп і вона має аромат рому, Криниця — аромат м'яти, Рижик — аромат рому і включає какао-порошок, Сосновий бор — має приємний смак чорниці і аромат ваніліну, карамель Фея — з додаванням полуничного повидла, а Карамельне асорті — з різними фруктово-ягідними смаками (рис. 2.27).

Ви бачите тільки 43% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.