Книжки по товарознавству

Карамель із шоколадними начинками

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Карамель із шоколадними начинками характеризується високими споживними властивостями, завдяки вдалому поєднанню какао продуктів і смажених горіхів. Асортимент цих виробів досить різноманітний, але можна виділити ряд типових ознак: більшість видів випускають загорнутими, з високою часткою начинки (33-36 %), яка перешарована карамельною масою. Висока концентрація какао тертого (229 кг/т) і какао-масла (100 кг/т) передбачена рецептурою для начинки карамелі Бон-бон. До її складу входить ядро ліщинового горіха (100 кг/т). Мигдальне праліне (459,3 кг/т) використовують для начинки карамелі Гусячі лапки і Ракові шийки, які включають також какао терте (188,9 кг/т) і какао-масло (79,9 кг/т).
Без какао-масла виготовляють начинки для карамелі Рачки (Рачки-козачки, Молочні рачки), Зайчик, до складу яких входять, кг/т: какао терте — 129,3 і 99,7; масло вершкове — 36,0 і 40,0; ядра горіха смаженого — 349,6 і 378,7, а для начинок карамелі Рачки пікантні, Рачки з арахісом і Гусячі лапки, Рачки Рошен з арахісом використовують смажений арахіс з додаванням какао тертого. В рецептурі карамелі Рачки Рошен також передбачене масло вершкове (рис. 2.37).


Рис. 2.37. Карамель Рачки Рошен (1), Гусячі лапки (2), Ракові шийки (3), Рачки (4)
Карамель Зоря у рецептурному складі включає арахіс смажений тертий, какао терте, масло вершкове, ароматизатор «ванільний».
Нетягнута оболонка карамелі Бон-бон (40,83 кг/т) збагачена какао тертим. В інших видів вона тягнута, у тому числі карамелі Гусячі лапки — рожевого кольору з темно-червоними жилками, Зайчик — золотиста. Карамельна маса більшості видів містить ванільний ароматизатор. До складу карамельної маси не включають кислоту.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.