Книжки по товарознавству

Карамель з подвійними начинками

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Карамель з подвійними начинками складається з начинки, що знаходиться в центрі (серцевинна), навколо якої розміщена друга начинка (поверхнева), перешарована карамельною масою.
Серцевинною буває фруктово-ягідна (Лялечка, Кармен), фруктово-керна (Космічна, Зірочка), лікерна (Українка), частка яких 18 %, а також кремово-збивна (Пташине молоко — 22,8 %), марципанова (Півник, глазурована шоколадом — 18 %), горіхова (Лісовий горішок— 20%).
Серед поверхневих в основному використовують шоколадно-горіхову (Українка, Лялечка, Космічна — по 16 %, Пташине молоко, Півник, Лісовий горішок) і масляно-цукрову (Кармен, Зірочка - по 16 %) начинки.
Шоколадно-горіхова начинка для карамелі Пташине молоко мас класичний склад, тоді як для карамелі Українка, Лялечка, Космічна, Півник і Лісовий горішок менше використовують какао тертого (139,6 кг/т) і більше смаженого тертого ядра горіха (430,4 кг/т), не додають какао-масло. Какао терте входить до складу оболонки карамелі Пташине молоко (40,2 кг/т) і Лісовий горішок (4,0 кг/т).
Карамель Трюфельна, глазурована шоколадною глазур'ю, обсипана какао, з шоколадно-горіховою начинкою, перешарованою карамельною масою, розміщеною навколо шоколадного крему з ароматом коньяку (рис. 2.41).


В окрему підгрупу можна виділити карамель м'яку, яка буває з молочною та збивною начинками з доданням згущеного молока, ароматизатора капучіно, крем-брюле, кавуна, меду або лимону (рис. 2.42)

Ви бачите тільки 29% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.