Книжки по товарознавству

Шоколад звичайний без добавок

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Шоколад звичайний без добавок виготовляють із цукрової пудри, какао тертого, какао-масла, з включенням лецитину й ароматизатора (ванілін). Випускається у вигляді загорнутих плиток масою не більше як 150 г. Для виробництва Ванільного солодкого шоколаду, масова частка жиру в якому більша за 34 %, витрачають 282,3 кг какао тертого і 188,9 кг какао-масла. Шоколад Дитячий і Цирк має масову частку цукрової пудри 57 %. На виробництво 1 т шоколаду витрачають 217,3 какао тертого і 204,3 кг какао-масла. Шоколад Полярний вирізняється гіркуватим смаком внаслідок високої концентрації какао тертого (514,5 кг/т) і пониженої — цукрової пудри (430,5 кг/т). Рецептури шоколаду звичайного без добавок наведені в табл. 3.2.
Таблиця 3.2
Особливості рецептурного складу шоколаду звичайного без добавок


Шоколад чорний Roshen класичний включає основні види сировини, а мінімальний вміст какао-продуктів (какао терте, какао-масло) повинен складати не менше як 46 %. Термін придатності передбачений 18 міс.

Ви бачите тільки 74% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.