Книжки по товарознавству

Шоколад звичайний з добавками пористий

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Шоколад звичайний з добавками пористий випускають маркою «Аеро» чорний, молочний, апельсин та ін. Чорний
готують з какао тертого, какао-масла, з додаванням молочного жиру, лецитину, ваніліну. Частка какао продуктів передбачена 54 % Молочний виробляють з використанням сухих вершків, молока сухого знежиреного, а вміст какао продуктів передбачений ЗО % «Аеро апельсин» включає какао-масло, молоко сухе знежирене або незбиране, вершки сухі, какао терте, лецитин, ароматизатор апельсиновий, барвник паприка, ванілін. Містить 29 % какао продуктів, 7,5 г білків, 32,3 г жирів на 100 г продукту.
За даними Haedelt J. та співавторів, використані СО2, N2, NO і Аг впливають на розмір газових пухирців і, відповідно, на структуру «повітряного шоколаду». На основі отриманих з допомогою рентгенівської мікрографії даних, всі проби було розділено на дві групи. Найбільш високі рівні газоутримання відзначено для проб із СО2 і N0. Ці ж проби мали кращі органолептичні властивості, зокрема, добре зберігали аромат какао.
Крім Аеро, пористим випускають ще кілька різновидів шоколаду (табл. 3.10).
Таблиця 3.10 Асортимент шоколаду пористого з добавками


продовження таблиці 3.10

Ви бачите тільки 33% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.