Книжки по товарознавству

Шоколад з начинками

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Шоколад з начинками може бути декількох різновидів залежно від виду начинок, їх частки, форми виробів, виду шоколаду випускають у вигляді шоколадних батонів, шоколадних фігурок і типу плиткового з обмеженою часткою начинок (рис. 3.9)


Рис. 3.9. Схема операцій утворення шоколадних виробів з начинкою
1-заливання шоколадної маси; 2-остигання шоколадної маси на стінках форм з утворення кірочки; 3-виливання неостиглої шоколадної маси; 4-заливання начинок; 5-ущільнення і охолодження начинки; 6-заливання дна шоколадною масою і її охолодження; 7-виділення готових виробів з форм.
Шоколадні батони виробляють прямокутної форми, масою до 50 г, з начинками праліне, помадно-вершковою, крем-брюле, фруктово-мармеладною, фруктово-ягідною, шоколадною. Шоколад Харківський буває з помадно-шоколадною, молочно-помадною, помадно-фруктовою і шоколадною начинками. Частка начинок більшості видів шоколаду становить 42 %.
Молочний шоколад виготовляють з шоколадною, праліновою, молочно-помадною, помадно-фруктовою, фруктово-мармеладною і фруктовою начинками (табл. 3.14).
Таблиця 3.14 Класичний асортимент шоколаду з начинками


продовження таблиці 3.14


КК «Рошен» випускає шоколадний батон з помадно-шоколадною начинкою, в рецептурі якого цукор, какао терте, патока, жир рослинний, какао-масло, коньяк, какао-порошок, емульгатор лецитин Е322, ванілін, ароматизатор «ром», ідентичний натуральному. Шоколадний батон з шоколадною начинкою збагачений додатково підваркою фруктовою, а з трюфельною начинкою — вишнею спиртованою подрібненою, патокою, вишневою настоянкою, спиртом, соком вишневим концентрованим, вершками сухими, глюкозою та коньяком. Маса батонів — 50 г.
ЗАТ «Львівська КФ «Світоч» випускає кілька видів шоколадних батончиків: Nuts, Nuts Мегабайт, Lion, Lion арахіс. Шоколадні батончики також випускають інші підприємства (табл. 3.15).
Таблиця 3.15 Асортимент шоколадних батончиків


продовження таблиці 3.15


Київ-Конті пропонує серію нових шоколадних батончиків під торговими марками Шокотель і Dolci (табл. 3.16).
Таблиця. 3.16 Шоколадні батончики Київ-Конті

Ви бачите тільки 38% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.