Книжки по товарознавству

Шоколад дієтичного призначення

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Шоколад дієтичного призначення.Окремо виділено низькокалорійний шоколад з полідекстрозою Litesse, яка застосовується у поєднанні з поліолами, коректує властивості більшості з них, у тому числі охолоджуючий ефект. Litesse добре переносить традиційне коншування.
Деякі підприємства випускають кілька груп шоколаду. Наприклад, компанія «Вірність якості» виробляє гіркий шоколад від самого гіркого (з вмістом какао-продуктів 99 %) до класичного (75 %, 60 %), молочний шоколад (42 % какао продуктів), молочний з подрібненим фундуком і молочний з корицею. Різновиди асортименту досягаються також виготовленням тонких шоколадних плиток-неаполітанок, кожна з яких загорнута в фольгу і етикетку, а маса їх всього 3-5 або 9 г.
Шоколад без цукрози готують з використанням замінника Ізомальт LM, який отримують із бурякового цукру і тому готовий продукт важко відрізнити за смаком і сприйняттям. Для діабетиків пропонується «Шоколад з сорбітом», який має термін зберігання 3 місяці.
АВК пропонує на ринку України Діабетичний шоколад без цукру: молочний та чорний, молочний з начинками зі смаком бренді та зі смаком йогурту у вигляді шоколадних плиток масою 90 г. Термін зберігання 7 місяців.
Для дітей розроблено дитячий шоколад «Кіндер» з підвищеним вмістом молока (до 42 %). Для виробу беруть невеликі іграшки. Шоколадні яйця «Кіндер-сюрприз» вперше з'явились на прилавках у 1979 році.

Ви бачите тільки 44% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.