Книжки по товарознавству

Вимоги до якості шоколаду

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

За органолептичними показниками шоколад повинен відповідати вимогам, наведеним в табл. 3.22.
Таблиця 3.22 Органолептичні показники шоколаду (ДСТУ 3924-2000)


Стандартом допускаються незначні дефекти, що не псують зовнішній вигляд шоколаду — крихти, пухирці, плями, подряпини, сколення, проникнення рідкої фази начинки і фруктів на поверхню.
Недопустимими відхиленнями вважають нерівності та виражене просвічування начинки на дні, не залите дно, просвічування начинки в місцях поділу, невідтемперована маса з нерівномірним забарвленням, наявність плям на шоколаді внаслідок перепаду температури в холодильній камері, крихти і потертість поверхні шоколаду, зім'ята етикетка або її зміщення, відставання кірочки у шоколаді з начинкою.
За фізико-хімічними показниками шоколад повинен відповідати вимогам, зазначеним у табл. 3.23. У шоколаді нормується вміст начинки, ступінь подрібнення, золи нерозчинної в 10%-вому розчині соляної кислоти.
Масова частка цукру, жиру, начинки та вологи в шоколаді повинні бути згідно з розрахунковим вмістом за рецептурою з урахуванням допустимих відхилень.
Масова частка загального цукру (в перерахунку на цукрозу) в шоколаді для хворих на діабет повинна відповідати розрахунковому вмісту за рецептурою із граничним відхиленням від розрахункового від 5,0 % до 9,0 %.
Таблиця 3.23 Фізико-хімічні показники шоколаду (ДСТУ 3924-2000)

Ви бачите тільки 46% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.