Книжки по товарознавству

Цукерки з молочними корпусами

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Молочні маси виробляють із цукру-піску, патоки, молока згущеного з доданням для деяких видів масла вершкового (Зорька, Молочні пляшечки), фруктово-ягідних напівфабрикатів (Абрикотін, Магнолія), какао-порошку, спирту й вина (Естрадні). Вологість корпусу становить 10-16 %. Корпус цукерок Молочні пляшечки нагадує молочну тянучку із зацукреною кірочкою. Цукерки Зорька мають форму мигдалю, Абрикотін — трикутника, Магнолія — куполоподібну.
З використанням нетрадиційної сировини виробляють цукерки Райдуга — на знежиреному молоці і з ядром горіха, Пейзаж — на яблучній пасті, Осіннє поле — з морквяними цукатами, Вимпел — із набряклим крохмалем, Хуторянка — з арахісом і гарбузовою підваркою, Юлія — з арахісом і морквяним соком, Березовий гай — з порошком із яблук і яєчним білком, Лотос — з яблучно-пектиновою пастою і сухим молочним продуктом.
Цукерки Згущене молоко у шоколаді, глазуровані шоколадною глазур'ю, а корпус у них — молочна тягучка із зацукреною кірочкою (рис. 4.10).
Випускають у картонних ящиках масою нетто 3 кг. Термін зберігання передбачений — 4 міс.

Ви бачите тільки 42% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.