Книжки по товарознавству

Цукерки з кремовими корпусами

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Деякі з них мають ніжну, пухку консистенцію, зумовлену насиченням маси під час збивання дрібними пухирцями повітря, які рівномірно розподілені у вигляді дрібнодисперсних включень. Завдяки вдалому складу і структурі цукерки з кремовими корпусами характеризуються високою енергетичною цінністю, легким засвоєнням і відносяться до десертних (вищих сортів).
До рецептури більшості виробів входять какао продукти. Висока частка какао тертого характерна для цукерок Трюфелі, Трюфелі екстра і Весільна. Органолептичні властивості цукерок Трюфелі поліпшує какао-масло (15 %), Трюфелі екстра і Весільна — масло вершкове (19 %).
Цукерки Трюфелі Одеської кондитерської фабрики «Люкс» мають корпус на основі рослинного жиру з додаванням ароматизаторів ванільного і чорний шоколад, обсипаних какао-сумішшю (рис. 4.12); Трюфелі Чорноморські у складі корпусу додатково містять какао-порошок, молоко і шоколадний ароматизатор (рис, 4.13).
Термін зберігання 2 міс.

Ви бачите тільки 25% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.