Книжки по товарознавству

Цукерки із збивними корпусами

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Цукерки із збивними корпусами одержують збиванням цукрово-патокових сиропів, що містять желюючі речовини, з яєчним білком і наступним введенням у суміш смакових, ароматичних компонентів. Кількість яєчного білка для різних мас коливається від 21,5 (Весняні) до 73 кг/т (Калина червона).
Більшість корпусів цукерок включають фруктово-ягідні напівфабрикати: Весняні, Стратосфера, Мімоза, Суфле, Суфле Танго, Вінні-Пух, Калина червона, Садова полуниця. Цукерки Суфле Танго готують кількох різновидів, у тому числі з шматочками кураги, а Золоте суфле апельсинове і вишневе — з доданням відповідно апельсинової чи вишневої підварки (рис. 4.15). Цукерки Вінні-Пух виробляють на модифікованому картопляному крохмалі з доданням чорносмородинової або вишневої підварки. До складу корпусу цукерок Мімоза входить 17,8 % глюкози, Стратосфера — 2,7 % ядра мигдалю або горіха ліщинового смаженого подрібненого.


Рис. 4.15. Цукерки суфле «Танго з курагою» (І), Золоте суфле апельсинове (2), Золоте суфле вишневе (3)
Цукерки Суфле випускають чотирьох видів: ананасного, чорносмородинового, апельсинового і кавового. Відомі також цукерки Суфле з банановим, вишневим, персиковим, ананасним, апельсиновим і полуничним ароматом.
На основі суфле випускають цукерки Пташина насолода, Пташина насолода з полуницею (шматочки полуниці) і Пташина насолода з ананасом (рис. 4.16). Драглеутворювачем служить агар, а піноутворювачем — сухий білок.


Рис. 4.16. Цукерки Пташина насолода (1), Пташина насолода з полуницею (2) і Пташина насолода з ананасом (3)
Цукерки Фенікс з ванільної нуги випускають з вишнею, ананасом, ізюмом. Вони містять молоко сухе незбиране і знежирене, яєчний білок і відповідно сушені вишню, ананас та ізюм. У 100 г продукту міститься: білків 2,5 г, жирів -15,1 г, вуглеводів — 77,5 г (рис. 4.17).

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.