Книжки по товарознавству

Украшение гелиевыми шарами в Днепре торжественных мероприятий, дней рождений ...

Цукерки з начинками між шарами вафель

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Цукерки з начинками між шарами вафель. Характеризуються гармонійним смаком, своєрідною консистенцією і мають стабільний попит. Між вафельними листами і глазур'ю часто зустрічається недостатнє з'єднання, в зв'язку з чим виникають тріщини глазурі, особливо у разі порушення умов транспортування і зберігання.
Асортимент цукерок формується за рахунок використаних начинок, частки вафельних листів і шоколадної глазурі, розміру та ін. Вироби випускають видовженої прямокутної форми, а цукерки Садко — квадратної.
Найбільш широкий асортимент цукерок з праліновими начинками. Вони характеризуються значним вмістом шоколадної глазурі, у тому числі 40 % її передбачено для цукерок Червона шапочка, Метеор, Ведмедик клишоногий і Тузик. Частка вафельних листів становить 10-12 % і тільки для цукерок Гулівер — 22 %. Більшість начинок включає какао продукти і їх можна вважати шоколадно-праліновими. Споживні властивості виробів зумовлені кількістю какао продуктів, видом і кількістю горіхів, а також внесеними поліпшувачами. Мигдаль входить до складу начинки цукерок Ведмедик на півночі — 48 %, Ведмедик клишоногий — 28 % і Тузик — 11 %, які також містять какао-масло — відповідно 5,1;17,2 і 4,1 %, а для цукерок Тузик ще й какао терте — 15,4 %. Значна частка какао тертого передбачена рецептурою для цукерок Гулівер — 18,7 %, а какао-масла для цукерок Червона шапочка — 15,9 і Витязь — 13,5 %. Арахіс входить до рецептури цукерок Червона шапочка — 28,7 %. Доповнюють відповідні властивості начинки Гулівер — кокосова олія і кондитерський жир, Метеор — сухі вершки 17,2 % і кокосова олія 21,5 %, Юність — сухе молоко 10,3, масло вершкове 2,4 і кукурудзяні пластівці 11,2 %. Цукерки Ялинка і Веселі картинки виробляють збільшеної форми, до пралінової маси яких між трьома шарами вафель додають відповідно какао-порошок та арахіс смажений подрібнений.
Цукерки Смарагдове місто збільшеного розміру між трьома шарами вафель із жирової начинки з доданням какао-порошку та сухого молока (Гудвін), із молочно-жирової начинки з доданням какао-порошку та спирту (Еллі), із пралінової начинки зі смаженим арахісом (Тотошка). Цукерки Хоробрий Аладін — дві штуки в одній упаковці мають приємний смак смаженого кунжуту, а також у їх складі ізюм, ядро фундука, арахіс, мед натуральний, кульки рисові і молоко згущене (рис. 4.29).


Рис. 4.29. Цукерки Смарагдове місто Гудвіл, Еллі, Тотошка (1) і Хоробрий Аладін (2)
Серед інших видів начинок найпростішою є кремова на кондитерському жирі для цукерок Ананасні. Вона являє собою змішану цукрову пудру з кондитерським жиром (40 %) з доданням лимонної кислоти і ананасного ароматизатору. Для цукерок Рапсодія начинку виробляють на основі кондитерського жиру — 33 % з доданням какао-порошку — 5,8 % і борошна кукурудзяного смаженого — 18,5 %. Цукерки Курортні мають масу на основі кондитерського жиру поліпшену ромовим ароматизатором, у рецептурі жир кондитерський.
Молочно-жирову начинку використовують для цукерок на вафельній основі Мауглі, Веселий журавлик. Для їх виготовлення застосовують також вафлі мелені, какао-порошок, молоко сухе.

Ви бачите тільки 43% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.