Книжки по товарознавству

Цукерки з грильяжними корпусами

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Грильяжні маси для більшості цукерок представляють суміш плавленого цукру-піску, подрібнених смажених ядер горіхів з доданням жирів, для деяких — фруктово-ягідних напівфабрикатів, меду та ін. В основному їх формують прокатуванням і різанням.
За складом вони можуть бути з твердим (Чудо горішок, Грильяж у шоколаді, Грильяж східний, Грильяж київський, Грильяж соняшниковий), напівтвердим (Метеорит, Менует, Прометей, Осінній вечір) і м'яким (Святковий грильяж, Олімпія, Космонавт, Серенада, Фруктовий грильяж з цукатом, Дари Сходу, Геркулес) корпусами.
Цукерки Чудо горішок включають 4 ядра лісових горіхів, Лісовик складаються з 4 цілих лісових горіхів, покритих шоколадною глазур'ю, до складу входить ванілін, Грильяж молочний — глазурований шоколадно-молочною глазур'ю, має корпус грильяжно-молочний з доданням ароматизатора ванільного і «згущене молоко» (рис. 4.33), Чарівна Еліза — подрібнений арахіс з шоколадною масою і ваніліном, корпус цукерок Грильяж у шоколаді включає 1/3 горіха ліщинового смаженого подрібненого і 2/3 плавленого цукру аморфної структури з доданням 13,52 кг/т масла вершкового і ваніліну. Грильяж східний готують на арахісі підсушеному подрібненому. Він вирізняється ромбовидною формою.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.