Книжки по товарознавству

Цукерки з комбінованими корпусами

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Цукерки з комбінованими корпусами. Випуск таких цукерок дає змогу поліпшувати споживні властивості багатьох мас.
Значна частина асортименту формується за рахунок поєднання лікерної маси з іншими: фруктовою (Есмеральда), фруктово-желейною (Виставкові), молочно-помадною (Ласунка, Столичні), помадно-горіховою (Пікова дама), цукрово-помадною (Слов'янські). Для виготовлення багатьох корпусів використовують різні види помади, у тому числі цукрову — для цукерок Полум'я, в яких для її поліпшення застосовують марципанову масу, вершкову — До зірок і Золоте кільце, що мають другий шар желейно-лікерний і фруктово-лікерний. Для цукерок Малинові використовують помаду крем-брюле і фруктову масу, Мандаринові — помаду фруктову і крем-брюле.
Цукерки Медові палички мають двошаровий корпус — із вершкової помади з доданням смаженого подрібненого арахісу, меду натурального та інших добавок, а другий — мармеладний. Цукерки Машенька — двошарові з молочно-помадної і фруктово-желейної маси.
Цукерки Амазонка мають двошаровий корпус: верхній — молочна помада, а нижній желейний. Асортимент цукерок розширений, завдяки відповідним ароматизаторам: молоко+малина, молоко+персик і молоко+ мускат. Цукерки Кокетка мають нижній шар із желейної маси з доданням полуничного ароматизатора, а верхній — збивна на білках маса (рис. 4.36).


Рис. 4.36. Цукерки Амазонка: молоко+малина (1), молоко + персик (2), молоко + мускат (3), Кокетка (4)
Цукерки Писанка вирізняються привабливою яйцеподібною формою, великою часткою шоколадної глазурі — 40 % і вдалим поєднанням вершкового й марципанового кремів.
Найбільш оптимальне поєднання дев'яти шарів із шоколадно-горіхової і марципанової маси у цукерок Спартак, пралінової й марципанової — Спарта і п'яти шарів із пралінової і кавово-кремової мас у цукерок Жар-птиця. Вони мають дуже гармонійний, привабливий смак та аромат, ніжну консистенцію, легко засвоюються організмом, характеризуються високою енергетичною цінністю, обмеженим розміром — 90 шт/кг. Цукерки Спартак неглазуровані, а Жар-птиця має, як і більшість видів, 30 % глазурі. Куполоподібної форми випускають цукерки Золоте кільце, Каравела.
Цукерки Монблан з шоколадом і подрібненим лісовим горіхом поєднують два види шоколаду (темного у низу і світлого на поверхні) та неглазурованого пралінового корпусу із подрібненим фундуком. Відсутність шоколадної оболонки дозволяє підкреслити специфіку пралінового смаку. Харчова цінність 100 г продукту, г: білків — 8,3, жирів — 42,7, вуглеводів — 43,4. Цукерки Монблан з шоколадом і сезамом вирізняються наявністю, замість подрібненого горіха, смаженого насіння кунжуту. Цукерки Монблан — праліне у шоколаді з подрібненим лісовим горіхом характеризуються наявністю шоколадної оболонки (рис. 4.37).
Випускають у ящиках з гофрованого картону масою нетто 2,3 кг, а також фасовані по 134 г. Термін придатності фасованих передбачений 6 міс.


Рис. 4.37. Цукерки Монблан: з шоколадом і подрібненим лісовим горіхом (1), з шоколадом і сезамом (2), у шоколаді з подрібненим лісовим горіхом (3)
Цукерки Кременчугські наспіви мають верхній шар із кремово-збивної маси на основі желюючого крохмалю з доданням вишневої підварки, а нижній — фруктово-помадної маси з молочною згущеною сироваткою. Цукерки Новий Харків складаються із желейно-лікерного і шару з помади крем-брюле; Дніпровські зорі — помадного і лікерно-желейного; Капріччіо — фруктового і молочно-помадного; Аромат Полісся мають корпус із фруктово-желейної маси, а всередині корпусу — заспиртована алича. Цукерки Мальва — двошарові із желе та молочної помади.

Ви бачите тільки 42% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.