Книжки по товарознавству

Фрукти, ягоди, цукати в шоколаді, в желе

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Фрукти, ягоди, цукати в шоколаді, в желе. Значну частку даної групи цукерок займають фрукти і ягоди, заспиртовані в шоколаді відповідних назв. Вони представлені цілими або різаними фруктами, вкриті цукровою помадною масою з доданням настойки ягід, фруктів у спирті і глазуровані шоколадною глазур'ю. У більшості з них дно обсипане шоколадною крупкою. Частка шоколадної глазурі від 33 % (Виноград) до 45 % (Айва,Персик, Алича). Цукерки Персик, Алича, Голуба далечінь (заспиртована вишня) в желейному корпусі і глазуровані шоколадною глазур'ю. Частину фруктів заспиртованих випускають у желе.
Близькі за складом до цих цукерки Виноградинка, Вишенька молдавська і Черешенька, що містять фрукти і ягоди, витримані у заспиртованій настойці. До складу корпусу входить 65 % помади цукрової і близько 11 % фруктів чи ягід. Вони вирізняються меншою кількістю шоколадної глазурі — 25 %.
Цукерки Смородина з вершками, Слива з вершками і Полуниця заспиртована з вершками готують з включенням відповідних спиртованих фруктів і ягід з доданням настою цих ягід чи фруктів і підварки відповідно чорносмородинової, яблучної, а в перші дві додають підварку чорносмородинову і яблучну (Смородина з вершками, Слива з вершками). Крім цукру, патоки, молока згущеного, використовують рослинний жир (Слива з вершками), масло вершкове (Смородина з вершками, Полуниця заспиртована з вершками).
Привабливий для споживача корпус цукерок Голуба далечінь. До їх складу входить заспиртована вишня — 21 % і лікерно-желейна маса — 50 %.

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.