Книжки по товарознавству

Цукерки з помадним корпусом

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Цукерки з помадним корпусом випускають різноманітного асортименту, зокрема, з доданням подрібненого арахісу, какао-порошку і молока згущеного — Штурм; настою із спиртованих ягід, підварки цитрусової, арахісу тертого — Вікінг; бананового порошку, настою із спиртованих ягід, молока згущеного — Балу-банан; ананасового порошку, молока згущеного, настою із спиртованих ягід — Балу-ананас. Наведені цукерки включають відповідно ароматизатори: «капучіно», «апельсин», «банан», «ананас». Для частини помадних цукерок використовують, крім молока згущеного і какао-порошку, підварку цитрусову (Весняна ластівка), масло вершкове (Поліська ромашка) або молоко згущене і спирт (Гордий буревісник), цукат тертий і спирт (Веселий пілот), кондитерський жир і підварку яблучну (Футбольні фанати), молоко згущене і какао-порошок (Морські далі), молоко згущене, маргарин і какао-порошок (Прем'єра ЕКО, Прем'єра шкільна ЕКО).
Цукерки Спарк випускають у білій і шоколадній глазурі з вишнею, чорносливом, абрикосом та ін. У їх складі білків — 4,8 %, жирів - 11,8 %, вуглеводів — 65,5 % (рис. 4.52).


Рис. 4.52. Цукерки Спарк у білій глазурі з вишнею (1), у шоколадній глазурі з чорносливом (2), у білій глазурі з абрикосом (3), у шоколадній глазурі з абрикосом (4)

Ви бачите тільки 23% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.