Книжки по товарознавству

З желейним корпусом

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

З желейним корпусом випускають цукерки Парад желе АП! шести різних ароматів та відповідних кольорів: Зелене яблуко, Містер Лимончик, Міс Вишенька, Містер Ананас, Міс Полунична, Містер Мандаринчик. У складі корпусу — цукор-пісок, патока, пектин, ароматизатор, лимонна кислота і барвник.
Цукерки Лель і Причал на основі вершкового желе з джемовою начинкою, а Бланже — ніжні желейні цукерки. їх готують на пектині з використанням у складі глазурі еквівалента какао-масла, какао тертого і какао-порошка (рис. 4.53).

Рис. 4.53. Цукерки Лель (1), Причал (2) і Бланже (3)
Відомі також цукерки Аркадія (агар, фруктова підварка), Чернігівські барви (желейно-фруктовий корпус), Желейні авокадо, Желейні манго, Желейні персик.
Поліпшений склад корпусу характерний для цукерок Ніжні ромашки, Загадковий вечір, Небесні ластівки, Наталочка, у складі корпусу яких міститься какао-порошок, молоко згущене, масло вершкове, коньяк, ароматизатори. Крім того, цукерки Небесні ластівки і Наталочка включають підварку яблучну, а цукерки Наталочка — також настій ягід спиртованих і лікер.

Ви бачите тільки 50% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.