Книжки по товарознавству

Пралінова начинка між трьома шарами вафель

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Пралінова начинка між трьома шарами вафель у цукерках Сафарі (Тигр, Кенгуру, Слон) поліпшена сухим молоком, какао продуктами, ароматизаторами. Маса цукерок — 30 г.
Цукерки Тріо — збільшеної форми, масою 30 г, мають корпус із маси типу праліне між трьома шарами вафель і випускають з ароматом горіху, молочного шоколаду, згущеного молока.
Країна чудес — аналогічного типу випускають трьох новидів: ром+вершки, шоколад+вершки, кава+вершки. На вафельній основі розроблений досить широкий асортинт цукерок: Катруся, Солодке рандеву, Біллі Бонде, Адмірал К нбоу, Флінт, Капітан Дрейк, Роджер, Сільвер, Морган, Щасли-ик а також вафельні батончики по дві назви в одній упаковці: Роксолана і Султан, Кай і Герда, Майстер і Маргарита, Іван та Мар'я, Попелюшка і Принц, Грей і Ассоль. У їх рецептурі, крім листів вафель, міститься кондитерський жир, молоко сухе знежирене, цукрова пудра і відповідний ароматизатор. Частина включає какао-порошок: Флінт, Капітан Дрейф, Сільвер та ін. Цукерки Катруся мають корпус на вафельній основі з жировими прошарками. Солодке рандеву — типу праліне на вафельній основі з використанням арахіса смаженого, какао тертого і кондитерського жиру. Окремі види цукерок і батончиків вирізняються відповідним ароматом.

Ви бачите тільки 37% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.