Книжки по товарознавству

Цукерки неглазуровані помадні

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Виробляють на основі цукрової, молочної, вершкової і помади крем-брюле. На цукровій помаді найкращий склад мають цукерки Нектар, що включають 10,3 % меду натурального, 7,7 % масла вершкового і 3,1 % ядра мигдалю смаженого тертого. В рецептурі цукерок Освіжаючі — молоко згущене і яблучна підварка, Аличевий нектар — підварка аличева і сік аличевий спиртований, Кальміус — фруктова помадка з додаванням какао-порошку, Фруктово-ягідний цукор — варення фруктово-ягідне.
Цукерки Шкільні виробляють з молочної помади за простою рецептурою з використанням молока згущеного, масла селянського та ароматизатора «ванільний». Серед виробів на молочній помаді поліпшений склад цукерок Прем'єра, в рецептурі яких 3,6 % какао-порошку і 2,4 % масла вершкового, а також цукерок Молочно-медові, збагачених натуральним медом (87,9 кг/т). Цукерки Корівка виготовляють з молочної помади на основі згущеного молока. Цукерки Корівка-Зіронька шоколадна — молочна помадка на вершковому маслі з доданням какао-порошку, Корівка Альпійська складається із молочної помади з доданням масла вершкового. У цукерок Корівка київська і Корівка Рошен корпус — молочна помада, який містить молоко згущене, масло вершкове, ароматизатор «ванільний», інвертазу (термін придатності — 3 міс.) (рис. 4.63).

Ви бачите тільки 38% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.