Книжки по товарознавству

Цукерки фасовані і в наборах

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Набір Богема («Світоч») включає цукерки: Золотий горішок (мигдальне праліне з фундуком), Вечірній Львів (помадно-горіхове праліне з лікером), Стожари (з молочно-помадною начинкою з додаванням коньяку), Вишневий аромат (з фруктовою начинкою зі спиртом), Грильяж галицький (грильяжний корпус з фундуком та ізюмом), Грильяж шоколадний (грильяжний корпус з арохісом), Жар-птичка (світле і темне праліне з додаванням кави) та Світоч (світлий і темний шоколад з помадно-вершковою начинкою). Цукерки Вечірній Львів і Жар-птичка на поверхні мають оздоблення з білого шоколаду. Маса нетто набору передбачена 320 г. Цукерки Сузір'я з грильяжним корпусом мають круглу форму і виготовляють із суміші лісових горіхів та арахісу в поєднанні з медом. Цукерки глазуровані шоколадною глазур'ю. З праліновим корпусом цукерки куполоподібної форми Гармонія. їх рецептура включає арахіс, рослинний жир, молоко, корицю, а поверхня обсипана вафельною крихтою.
Цукерки Рафаелло складаються з двох тонких вафельних половинок, всередині м'який кокосовий крем і цілий обсмажений мигдальний горіх. Зверху цукерки покриті кокосовими пластівцями, що надає їм оригінальної форми. Герметична упаковка дозволяє тривалий період зберегти свіжість хрумких вафель і якість продукту (рис. 4.84).


Рис. 4.84. Асортимент фасованих цукерок Рафаелло
Цукерки Новорічні подарунки у вигляді відповідних фігур (Ялинка, Фургон, Ліхтарик, Дід Мороз, Хатка, Баул) випускають певної маси і з переважанням відповідного асортименту цукерок, а в деяких видів і карамелі.
Набір Подарунковий може бути різної маси з новорічною тематикою і різноманітним асортиментом цукерок, а в деяких і карамелі (рис. 4.85).


Рис. 4.85. Асортимент цукерок Новорічні подарунки
У цукерках «Мон Шеррі» поєднуються темний шоколад, італійські вишні і вишневий лікер.
Набір шоколадних цукерок «Шоколадна колекція Рошен» включає: цукерки в молочному шоколаді з трюфельною начинкою та «Irish Cream» лікером; цукерки в десертному шоколаді з молочно-вершковою начинкою; цукерки в молочному шоколаді з мигдальною начинкою та цілим мигдалем; цукерки з персипа-новою начинкою; цукерки в десертному шоколаді з вишнею без кісточки у вишневому лікері; цукерки в молочному шоколаді з кавовим кремом та хрусткими кульками. Використовують сік вишневий концентрований, вишневу настойку, вишню спиртовану, спирт, каву натуральну розчинну, персипан, глюкозно-фруктозний сироп, молоко сухе незбиране і знежирене, вершки сухі, жири рослинні, кульки хрусткі. Мінімальний вміст какао продуктів — 27 %. У 100 г продукту міститься білків — 5,2 г, жирів — 29,9 г, вуглеводів — 49,0 г. Маса нетто упаковки 156 г, 312 г і 472 г.
Термін придатності цих виробів до споживання передбачений 8 місяців.
Цукерки Київ вечірній куполоподібної форми, мають корпус праліне з цілим ядром фундука. У складі цукерок: какао терте, какао-масло, кокосова олія, фундук смажений цілий і подрібнений, молоко сухе, коньяк, лецитин, ароматизатор ванільний (рис. 4.86).


Рис. 4.86. Набір шоколадних цукерок «Шоколадна колекція Рошен» (1) і «Київ вечірній» (2)
Цукерки у шоколаді Ренуар виробляють з трьома різними начинками. Рецептурний склад їх передбачає використання какао-масла, какао тертого, молока сухого незбираного, вершків сухих, жирів рослинних, сорбітолу Е420, спирту, ваніліну, ароматизаторів: «фісташка», «вершки», «какао» та «ваніль»; барвників натуральних — куркумін Е100, зелений Е141. Маса нетто — 227 г, а термін придатності — 6 міс.
Шоколадний набір Барокко включає в рецептурі какао терте, жири рослинні, молоко сухе незбиране та знежирене, мигдаль смажений тертий, фундук смажений тертий, какао-масло, какао-порошок, спирт, ароматизатор «марципан», «ванілін». Маса нетто — 258 г. Термін придатності становить 6 міс.
Цукерки Трюфель Рошен (з коньяком, з Irish Cream лікером, з шампанським) являють собою м"який трюфель круглої форми. У їх складі: какао терте, молоко незбиране, жири рослинні, коньяк/лікер/шампанське, вершки сухі, какао-масло, сорбітом Е420, відповідний ароматизатор, а цукерки Трюфель Рошен з шампанським — додатково спирт (рис. 4.87). Термін придатності — 6 міс.


Рис. 4.87. Цукерки Трюфель Рошен: з коньяком (1), з IRISH CREAM лікером (2) і з шампанським (3)
Набір шоколадних цукерок Люкс включає наступні вироби: Пушкінський платан, Одеська стріла, Ностальгія, Вечірні вогні, Метеорит, Асорті з помадно-ягідною, помадно-фруктовою, помадно-вершковою і шоколадною начинками. Маса цукерок — 890 г.
Набір шоколадних цукерок Солодка казка складається із цукерок Метеорит, Пушкінський платан і Асорті із шоколадною начинкою. Термін придатності передбачений 6 міс (рис. 4.88).


Рис. 4.88. Набір цукерок Люкс (1) і Солодка казка (2)
Вишня в шоколаді — цукерки в десертному шоколаді з вишнею без кісточки у вишневому сиропі. До рецептурного складу виробів входять: какао терте, вишня спиртована, какао-масло, вишнева настоянка, рослинний жир, сік вишневий концентрований, глюкоза, ароматизатори «вишня», «ванільний». Випускають масою нетто — 313/157 г. Термін придатності цукерок до споживання становить 10 міс.
Шоколадні цукерки Вар'єте виробляють із вершковим кремом і хрусткими кульками, з горіховим кремом та хрусткими кульками, із кавовим кремом та хрусткими кульками, фасують масою нетто відповідно 230 і 220 г (рис. 4.89). У складі цукерок з вершковим кремом цукор, какао-терте, какао-масло, какао-порошок, вершки сухі, молоко сухе знежирене, жири рослинні, кульки хрусткі рисові, лецитин, ванілін.
Термін їх придатності — 8 міс.


Рис. 4.89. Шоколадні цукерки Вар'єте із вершковим кремом і хрусткими кульками (1), з горіховим кремом та хрусткими кульками (2, 4), з кавовим кремом та хрусткими кульками (З, 5)
Цукерки Версаль з мигдальною начинкою та цілим мигдалем і з молочним шоколадом та цілим мигдалем містять у рецептурі мигдаль смажений цілий та тертий, какао-масло, какао терте, молоко сухе незбиране, жир рослинний/вершки сухі відповідно виду виробів. Маса нетто передбачена 150 г, а термін придатності — 8 міс.
Цукерки типу «Асорті» Камілла випускають з ароматом полуниці, чорної смородини, капучіно (рис. 4.90). У них корпус лікерний з доданням пюре фруктово-ягідного і відповідного ароматизатора. Термін зберігання — 7 міс. Маса фасованих цукерок— 140 г.


Рис. 4.90. Цукерки типу «Асорті» Камілла з ароматом полуниці (І), чорної смородини (2), капучіно (3)
Цукерки типу «Асорті» у формі серця з шоколадно-кремовою начинкою з доданням спирту і ароматизатора «вершки» (рис. 4.91). Маса нетто — 160 г. Цукерки На щастя типу асорті у формі підкови із шоколадною начинкою, в яку додають коньяк і ароматизатор «чорний шоколад» (рис. 4.92). Маса упаковки — 205 г.


Асорті Рошен-асорті включають чотири види шоколадних цукерок з праліновою та помадною начинками. Для їх виготовлення використовують: какао терте, какао-масло, молоко згущене, ядро фундука смажене, рослинний жир, спирт, масло вершкове, какао-порошок, ароматизатори «молоко пряжене», «кава арабіка», «шоколад молочний» та «ванільний». Маса нетто — 430 г, а термін придатності до споживання передбачений 8 міс.
Шоколадні цукерки типу Асорті під назвою Бонсуар випускають фасованими по 220 г: Трюфель шоколад, Крем Шампань, Трюфель з ароматом лікеру Адвокат і Бонсуар з ароматом фісташок (рис. 4.93). Термін зберігання 150 днів.


Рис. 4.93. Шоколадні цукерки типу Асорті Бонсуар: Трюфель шоколад (І), Крем Шампань (2), Трюфель з ароматом лікеру Адвокат (3), з ароматом фісташок (4)
Маргарита в асортименті (з начинкою з темного праліне та цілим лісовим горіхом, з кремовою начинкою та цілим лісовим горіхом, з кавово-кремовою начинкою) шоколадні цукерки з начинкою відповідно праліновою, кремовою, кавово-кремовою (рис. 4.94).
Рецептура першого різновиду включає, крім какао тертого, какао-масла і рослинного жиру, фундук смажений цілий та подрібнений, молоко сухе незбиране, ароматизатор «ванільний», другого різновиду — фундук, вершки сухі, ароматизатори «фундук», «ванільний», третього різновиду — какао-порошок, вершки сухі, ароматизатори «кава арабіка», «ванільний». Маса нетто становить 230 г, а термін придатності — 8 міс.


Рис. 4.94. Цукерки Маргарита з кремовою начинкою і цілим лісовим горіхом (1), з начинкою із темного праліне і цілим лісовим горіхом (2) та кавово-кремовою начинкою (3)
У десертному шоколаді випускають цукерки Монте-Крісто в асортименті: з ромом — з начинкою з ромового лікеру ( використовують ром); з коньяком — з начинкою з коньячного лікеру (коньячний лікер); вишня з коньяком — з вишнею без кісточки (коньячний лікер, вишня без кісточки спиртована); вишня з лікером «Cherry» — з вишнею без кісточки у вишневому лікері (вишневий лікер, вишня без кісточки спиртована) (рис. 4.95). Цукерки мають термін придатності до споживання 10 міс.


Рис. 4.95. Цукерки Монте-Крісто: вишня з коньяком (1), з коньяком (2), вишня з лікером «Cherry» (3) і ромом (4)
Цукерки Десерт — глазуровані шоколадною глазур'ю, овальної форми. Корпус — зварений у сиропі дрібний чорнослив без кісточки. У складі також какао терте, какао-масло, чорнослив, лецитин, ароматизатор «ванільний». Маса нетто — 210 г. Термін придатності — 3 міс.
Глазурованими шоколадною глазур'ю випускають цукерки Стріла подільська, які мають конусоподібну форму, а корпус — помадно-кремовий з доданням спирту й коньяку (рис. 4.96). У складі цукерок: цукор-пісок, какао терте, какао-масло, масло вершкове, молоко згущене, патока, спирт, коньяк, лецитин, ароматизатор «ваніль».


Рис. 4.96. Цукерки Стріла подільська (1), Одеська стріла (2) і Одеська стріла з ароматом Шерідан (3)
Фасованими по 200 г, з терміном придатності 3 міс. випускають цукерки Кузя (апельсин, амаретто, ківі, кокос, суниця, банан), їх виготовляють зі збивним корпусом, глазурованими шоколадною глазур'ю. Рецептура включає агар, сухий яєчний білок, коньяк, ароматизатори, харчові барвники Е102, Е124, Е132.

Ви бачите тільки 39% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.