Книжки по товарознавству

Драже цукрове

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Драже цукрове можуть виробляти широкого асортименту. Корпусом для нього служать калібровані кристали цукру-піску. Воно є в основному енергетичним матеріалом для організму людини і харчова цінність його може поліпшуватись за рахунок добавок у цукрову накатку. Без поліпшувачів драже Кольоровий горошок випускають у наборі 5-6 кольорів, в 1 кг не менше як 900 шт., драже Райдуга, Тік-так. Драже М'ятне виробляють білого кольору. В накатці воно містить ментол і м'ятну олію. Драже Нонпарель дрібного розміру, різноманітних кольорів, з певним ароматом застосовують як пасхальну посипку, готують на основі цукру, патоки і барвника (рис. 5.1). Термін зберігання 90 діб.


Рис. 5.1. Драже Нонпарель (1), Кольоровий горошок (2) і Тік-так (3)
З додаванням фруктово-ягідних підварок випускають драже Абрикосове, Вишневе, Полуничне, Лимонне, Малинка, Мандаринка, Чорносмородинове, Яблучко, Ягідка, Ягідне. Найбільше під-варки (по 117,3 кг/т) передбачено рецептурою на драже Лимонне, Малина і Чорносмородинове. Колір накатки в основному відповідає забарвленню відповідних фруктів чи ягід. З доданням фруктово-ягідних екстрактів виробляють драже Вишневий горошок, Полуничний горошок, з обліпиховим присмаком — драже Катунь дуже дрібного розміру (2000 шт/кг).

Ви бачите тільки 44% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.