Книжки по товарознавству

Драже горіхове і ядрове

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Асортимент формується переважно з цілих ядер горіхів і його відносять до групи твердих. Воно має привабливі органолептичні властивості і, крім вуглеводів, містить багато жирів та білків, легко засвоюється організмом людини. Споживчі властивості визначаються видом горіхів та накатки.
Арахіс випускають у цукрі, в какао-порошку (цукрова накатка). Арахіс у йогурті має корпус смаженого арахісу, оболонка з цукру та згущеного молока, ароматизована ваніліном або цукрова з ароматом йогурту і малини (рис. 5.14). У складі накатки суха молочна сироватка, ароматизатор малиновий і йогуртовий, барвник. Драже Фантазія — в одній упаковці змішане драже арахісу в какао-порошку з арахісом у йогурті.


Рис. 5. 14. Драже Арахіс у цукрі (1), Арахіс у какао-порошку (2), Арахісу йогурті (3), Арахісу шоколадній глазурі (4)
На основі смаженого арахісу випускають драже Горіховий бум у цукрі (покритий молочно-цукровою накаткою і посиланий цукром-піском), Горіховий бум кокос (з аналогічною накаткою, але з вираженим смаком кокосу і ароматом ванілі), Горіховий бум пряжене молоко (з молочно-цукровою накаткою, ароматом ванілі і смаком пряженого молока), Горіховий бум у какао (покритий цукровою накаткою з вмістом какао-порошку і обсипаний цукром-піском) (рис. 5.15).


Рис. 5.15. Драже Горіховий буму цукрі (1), Горіховий бум кокос (2), Горіховий бум пряжене молоко (3), Горіховий буму какао (4)
На основі арахісу виробляють кілька різновидів драже під назвою їжачок, зокрема у цукрі з кунжутом (ядро арахісу обсмажене в розплавленому цукрі з обсипкою кунжутом, у цукрі з маком, у цукрі з кокосом, а також у меді та кунжуті (рис. 5.16), Драже Сніжок (цукрово-патоковий сироп, з добавками ядра арахісу смаженого), Кольоровий арахіс (смажене ядро арахісу в кольоровій оболонці з цукрової пудри з доданням ароматизаторів).


Рис. 5.16. Драже Арахіс у меді та кунжуті
Із відбірних ядер смаженого арахісу готують «GT club» арахіс у молочному шоколаді, покритий товстим шаром ніжного молочного шоколаду (рис. 5.17).


Рис. 5.17. Драэюе «GT club»

Ви бачите тільки 43% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.