Книжки по товарознавству

Жувальна гумка

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Жувальна гумка складається із основи і різних смакових добавок. Прообразом її у Стародавній Греції і на Близькому Сході була смола мастикового дерева. Індійці для очищення зубів використовували сік гевеї — каучук.
Жувальна гумка в основному надходить від закордонних виробників, у тому числі Dirol Cadbury і Wrigley, які організували своє виробництво в Росії. Наприклад, Wrigley запустила нові бренди Airwaves і Ice White. Основні споживачі жувальної гумки — діти 10—15 років. Значна кількість товару надходить із Туреччини.
Вперше жувальна гумка була вироблена у США в 1848 році у штаті Мен. Вона являла собою шматочки соснової смоли, змішаної з бджолиним воском. Патент на виробництво каучукової жувальної гумки був отриманий у 1869 році. В Європі поширилась значно пізніше, але швидкими темпами. Сучасна жувальна гумка була винайдена у 1928 році В. Димером.
Основа жувальної гумки не піддається травленню і призначена тільки для розжовування. Вона використовується у всіх видах жувальної гумки. За останні роки розроблені нові синтетичні матеріали, які дозволяють забезпечити гумці більш тривалий смак, зменшити ефект прилипання до зубів, поліпшити текстуру продукту.

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.