Книжки по товарознавству

Печиво затяжне

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Печиво затяжне виготовляють з борошна вищого і 1-го сортів. Кращі смакові властивості має печиво з борошна вищого сорту на маслі вершковому і молоці незбираному (Дитяче, Дитяче з глюкозою, Шкільне, Веселі друзі). Поліпшені споживні властивості печива із сиром, яке включає по 216 кг/т сиру та маргарину і 57,9 кг/т меланжу.
З метою поліпшення складу пропонують стандартні препарати харчових волокон: полідекстрозу і комплексну добавку Fibrex-595. Завдяки цьому підвищена якість готових виробів.
З пониженим вмістом маргарину (78-100 кг/т) випускають печиво Зоологічне, Зоосвіт, Східна суміш, Марія (рис. 7.1), Марка Марія, Вінницьке, із середнім (109-137 кг/т) — Променисте, Полісся, Осіннє листя, Червоний мак, Солоне, Молочне (молоко сухе незбиране, ароматизатор «молоко») (рис. 7.2), з підвищеним (148 кг/т) —- Яблуко, Приз капучіно, Презент з шоколадом (какао терте і какао-масло).
Розроблені нові види печива з доданням какао продуктів. Прикладом може служити печиво Презент з молочним шоколадом, Презент з гірким шоколадом та Презент з шоколадом (рис.7.2). Крім какао продуктів, включає сухе молоко і рослинний жир, ароматизатор і розпушувач піросульфат натрію.
Презент з молочним шоколадом містить 10,3 г білків і 26,2 г/100 г жирів.

Ви бачите тільки 29% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.