Книжки по товарознавству

Печиво здобне

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Печиво здобне поділяють на пісочне-виїмкове, пісочне-відсадне, збивне, горіхове і сухарики. Більшість видів здобного печива має приємний зовнішній вигляд, містить багато жиру, яєчних продуктів та цукру. В останні роки значну кількість печива випускають глазурованим.
Частину здобного печива виробляють з фруктовим желе в шоколаді: Абрикос, Малина, Апельсин, Вишня.
Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» виготовляє печиво здобне Фантазія вершкова різної форми (рис. 7.25) та печиво Дамський каприз, глазуроване кондитерською глазур'ю (рис. 7.26).


Розроблена технологія приготування і рецептури печива Здоров'я-плюс і Здоров'я-класик з внесенням мікрокристалічної целюлози. Для печива з борошна вищого сорту можна використовувати до 20 %, а для І сорту — до 10 % мікрокристалічної целюлози. Виготовлене пісочно-відсадне печиво, збагачене нерозчинними харчовими волокнами і може бути рекомендоване як оздоровчий продукт.
Зарубіжними вченими досліджено вплив харчових волокон з яблук, лимону, зерна пшениці і пшеничних висівок різних концентрацій на переварювання білка продукту, вміст фітинової кислоти, антиокислювальну активність і загальний вміст фенольних сполук. Встановлено, що додавання харчових волокон пшениці, лимону і яблук не впливає на харчову цінність готового продукту. Додання харчових волокон із пшеничних висівок суттєво знижує поживність готового продукту.
Використання препаратів харчових волокон із яблук, лимону, пшеничних висівок та інших знижує, а додавання 0,4 % ферменту ксиланази збільшує розпливання печива. Харчові волокна лимону робили печиво більш твердим, а волокна із пшеничних висівок — більш м'яким. Додання ферменту в усіх випадках знижувало твердість печива. Найкращими характеристиками за результатами органолептичної оцінки мало печиво, що містило харчові волокна пшениці.

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.