Книжки по товарознавству

Печиво пісочно-виїмкове

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Печиво пісочно-виїмкове найбільш приємного смаку на маслі вершковому з різними поліпшувачами. Воно містить багато жиру та цукру і його готують з пластичного тіста, а ряд виробів — з оздобленням поверхні. Найбільш висока концентрація масла вершкового передбачена для печива Масляне — 412 кг/т, Листики — 327,4 кг/т, для багатьох видів — 185-220 кг/т (Дитяча забава, Львівське, 3 ізюмом, 3 корицею, Ягідне). Висока частка цукру входить до складу печива Дитяча забава — 33,8, Санаторне — 32,3, Янтарне - 37,5, Львівське — 27,6, Українське — 26,7 %. Інші види в основному містять 20-23 % цукру. Горіх і мед поліпшують споживні властивості печива Горіхове; горіх — Львівське, Пісочне;, мед — Дитяча забава, Молочно-медове, 3 ізюмом, Ягідне. Поверхня печива Дитяча забава посилана цукром-піском, Пісочне — цукром з горіхами, 3 корицею — цукром і корицею, Молочно-медове — тістовими крихтами, Листики — змащена яйцем.
Корпорація Рошен випускає печиво Панночка (шоколадна, горіхово-шоколадна або ванільна) (рис. 7.30). Його готують на маргарині молочному, з доданням відповідно какао-порошку, у деякі - сухих вершків, екстрактів рослинних і відповідних ароматизаторів. Горіхово-шоколадне випускають у наборі: частина коричневого, а частина світлого кольорів.


Рис. 7.30. Печиво здобне Панночка шоколадна (1), Панночка горіхово-шоколадна (2) і Панночка ванільна (3)
Печиво Тортинки збагачують маргарином молочним та сироваткою молочною сухою і виготовляють у такому асортименті: Тортинки з горіхами (фундук і арахіс смажені подрібнені), Тортинки з родзинками (родзинки) та Тортинки з шоколадом (какао-порошок) (рис. 7.31).


Рис. 7.31. Печиво здобне Тортинки з горіхами (І), з родзинками (2) і з шоколадом (3)
Прикрасу готують з використанням сухого молока знежиреного (рис. 7.32), маргарину молочного, яєчного порошку, а посередині має фруктову начинку оранжевого забарвлення. Використовують ароматизатори «апельсин», «полуниця» та «масло-ваніль» і барвники «жовтий сонячний захід» (Е 110), «понсо 4R» (Е 124).


Корпорація Рошен пропонує новий асортимент печива здобного під торговою маркою Есмеральда (табл. 7.1).
Таблиця 7.1 Асортимент печива Есмеральда


Білоруська компанія Нарта пропонує широкий асортимент здобного печива з використанням різних добавок: Башенки з абрикосом (сушений абрикос), Амра (джем), Амза (поєднання білого і шоколадного пісочних напівфабрикатів), Богатирські (конфітюр і фундук), Валентинки (какао-порошок) та Лілія (зефір) (рис. 7.33).


Рис. 7.33. Здобне печиво Компанії Нарта: Башенки з абрикосом (1), Амра (2), Амза (3), Богатирські (4), Валентинки (5) і Лілія (6)
Здобне печиво випускають також з фігурним оздобленням поверхні шоколадною глазур'ю і використанням: Псоу (десертного наповнювача) і Нарта (десертного наповнювача і фундука) (рис. 7.34 і 7.35).

Ви бачите тільки 35% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.