Книжки по товарознавству

Печиво пісочно-відсадне

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Печиво пісочно-відсадне готують з рідкого тіста сметано-подібної консистенції, містить значну кількість цукру і жиру, має різну форму, яка забезпечується відповідними фільєрами, наприклад Дует, Квартет, Дюжина, Метелик, Ромашка, Гребінець, Зірочка, Кільце, Віночок та ін.
Підприємство Авеста виготовляє пісочно-відсадне печиво різної форми: гребінця (Гребінець з повидлом, Гребінець з цукровою пудрою), кільця (Кільце горіх, Кільце з кунжутом), конуса (Орфей), ромашки (Маркіза горіх, Маркіза кокос і Маркіза зі згущеним молоком), палички (Павутинка — два печива склеєні фруктовою начинкою, поверхня декорована кондитерською глазур'ю), ракушки (Чародійка — складається з двох пісочних напівфабрикатів, склеєних вареним згущеним молоком, бокові сторони печива декоровані кокосовою стружкою) (рис. 7.45).


Рис. 7.45. Гребінець з цукровою пудрою (1), Кільце горіх (2), Орфей (3),Маркіза горіх (4), Павутинка (5), Чародійка (6)
Ваговим і фасованим випускають печиво Мозаїка, Рамуне, Суворівське. Печиво Мозаїка складається з білого і шоколадного видів, Рамуне має форму ромашки, Суворівська випускають у вигляді двох штук, що склеєні начинкою, а поверхня наполовину покрита шоколадною глазур'ю.

Ви бачите тільки 42% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.