Книжки по товарознавству

Вафлі з комбінованими начинками

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

До них відносять вафлі Дніпровські, які мають по одному шару кремової і шоколадної начинок; Райдуга — по два шари апельсинової і кремової. Вафлі Болеро мають вафельні шари почергово покриті шоколадною та молочною начинками, які приготовлені з використанням відповідно какао-порошку, кондитерського жиру, а також молока сухого знежиреного, цукрової пудри та ароматизаторів (ванілін, молочний). Випускають також Болеро вершково-апельсинові і вершково-полуничні.
Вафлі Домашні (9-й шарові) бувають двох видів: шоколад-мигдаль — 5 шарів вафельного листа, 2 шари мигдальної і 2 шари шоколадної начинки; ваніль-молоко — 5 шарів вафельного листа і 2 шари ванільної начинки кольору слонової кістки та 2 шари молочної начинки.
Сучасний асортимент підприємств досить широкий: Класичні, Мулатка, Доміно, Зебра, Крем-шоколад, Крем-журавлина, Крем-карамель, Смугастики, Мішуткіна радість, День і ніч, Тигрята, Земфіра, Манглі, Магістр-преміум та ін. Вафлі «Конфі-лочка» складаються з 13 шарів, що містять 7 шарів вафельних листів і 5 шарів начинки — вершкової й шоколадної. Вафлі «Гоголь-моголь карамель» — це прямокутні укорочені вафлі тринадцятишарові з листами жовтого кольору, начинка комбінована: ніжно-жовта «гоголь-моголь» і світло-коричнева зі смаком і ароматом карамелі. Вафлі Наполеончики виготовляють з комбінованими начинками вершковою і кавовою та вершковою і мигдалевою (рис. 11.3).


Рис. 11.3. Вафлі з комбінованими начинками
Окремі види характеризуються деякими особливостями. Вафлі Класичні семи шарові, з яких два шари начинки темні з додаванням какао-порошку, а один шар — білий із включенням сухого молока. Вафельний лист темного кольору, а в складі начинки жир кондитерський гідрогенізований, сухе знежирене молоко, какао-порошок, ароматизатори молоко і ром.
Мулатка складається з темних вафельних листів і начинки з чергуванням світлого та коричневого кольорів, зі смаком пряженого молока. У складі начинки крупи екструдовані, молоко сухе знежирене, сироватка молочна суха, какао-порошок, волокна харчові пшеничні, барвник, ароматизатори — пряжене молоко і ванільний. Доміно теж має темні вафельні листи і чергування світлої й темної начинки зі смаком горіхів і ванілі. Основою начинки є цукрова пудра, олія пальмова й кокосова, екструдовані крупи, сухе знежирене молоко, какао-порошок, волокна харчові пшеничні і ароматизатори — лісовий горіх та ваніль. У вафель Зебра чергуються світлі листи і темна начинка на основі жиру кондитерського, сухого знежиреного молока з додаванням какао-порошку, використовують ароматизатор — шоколад і пряжене молоко.
Вафлі Смугастики складаються із світлих вафельних листів і начинки з чергуванням світлого і коричневого кольорів зі смаком халви. Вафлі Мішуткіна радість — тринадцятишарові з білою і жовтою начинками, з ароматом відповідно ваніліну та меду. У вафель Магістр-преміум начинка включає молоко сухе знежирене, сироватку суху, концентрат білковий соєвий, какао-порошок, барвник карамельний, ароматизатори — молоко концентроване і шоколад.

Ви бачите тільки 59% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.