Книжки по товарознавству

Вимоги до якості вафель

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Контроль якості здійснюють за характером і якістю укладання. Для цього проводять огляд відкритих одиниць упаковки, в тому числі за станом поверхні і зовнішнім виглядом не-загорнутих виробів, наявністю зволожених вафельних листів. Визначають порушення форми, будову на зломі, колір, якість начинки, смак і запах, розмір не менш як 5 штук прямокутних вафель з начинкою (довжина має становити не більш як 140 мм, ширина — 70 мм, діаметр круглих вафель — не більш як 70 мм), кількість штук в 1 кг, масу нетто виробів у дрібній фасовці зважуванням виробів, які беруть з кожної відкритої одиниці упаковки, масу нетто виробів не менш як з двох коробок. співвідношення складових частин ваговим (прямим) і побічним методом.
Органолептичні показники якості вафель характеризують зовнішній вигляд, колір, смак та запах, будову у розломі та якість начинки.
За органолептичними показниками вафлі повинні відповідати вимогам, наведеним у табл.11.14 і 11.15.
Таблиця 11.14 Органолептичні показники вафель (ДСТУ 4033-2001)

Ви бачите тільки 35% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.