Книжки по товарознавству

Торти бісквітно-кремові

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Бісквітно-кремовий, Кавовий, Вершковий, Трюфель, Весільний, Лимонний, Дніпро, Празький. Торт Бісквітно-кремовий складається з двох шарів бісквіту, які з'єднані кремом, а поверхня прикрашена малюнком з крему білого, кольорового і шоколадного, фруктами або цукатами. Торт Казка — продовгуватої форми масою 0, 5 і 1 кг. Торт Трюфель складається з просочених сиропом шарів бісквітного напівфабрикату, з'єднаних і вкритих на поверхні кремом Шарлот.
Поверхня прикрашена шоколадною крупкою і шоколадом. Торт Рафаелло включає бісквітні коржі перешаровані кремом Шарлот, просякнуті сиропом, а поверхня виробу оздоблена кокосовою стружкою.
Торт Празький має шари бісквітного напівфабрикату з вершковим маслом і какао, які з'єднані кремом Празький. Поверхня вкрита повидлом, глазурована і оздоблена шоколадною помадою (рис. 12.1). Торт Зустріч складається з двох половинок. Одна половинка — шари бісквітного напівфабрикату, з'єднані між собою кремом, змішаним з кусочками кольорового желе. Поверхня покрита суфле, оздоблена масляним кремом. Бокова поверхня обсипана кокосовою стружкою. Друга половина — шари бісквітного напівфабрикату з какао, з'єднаних кремом з кольоровим желе. Поверхня покрита суфле, глазурована шоколадною глазур'ю, оздоблена масляним кремом (рис. 12.1). Торт Шоколадний готують з одного напівфабрикату білого бісквіту та іншого бісквіту з какао, перешарованих вершково-шоколадним кремом. Поверхня оформлена вершково-шоколадним кремом і оздоблена вершково-шоколадним кремом та білою глазур'ю. Випускають масою 0,5кг і 1,0 кг (рис. 12.1).


Рис. 12.1. Торт Празький (І), Зустріч (2) і Шоколадний (3)
Торти бісквітно-кремові випускають також з варенням, джемом і підваркою — Абрикосовий, Вечір, Ромашка, Український, Снігурочка. Торт Абрикосовий складається з трьох шарів бісквіта Кільце, з'єднаних послідовно кремом і джемом; торт Український — також з трьох шарів бісквітного напівфабрикату, просочених сиропом з доданням виноградного соку і з'єднаних підваркою з чорної смородини та вершковим кремом. Поверхня вкрита вершковим кремом, оздоблена підфарбованим і шоколадним кремом.
Корпорація Рошен виготовляє торт Золотий ключик, який складається з двох бісквітних напівфабрикатів світлого й темного, з'єднаних кремом. Поверхня торта оздоблена малюнком із крему, бокова поверхня торта обсипана бісквітними крихтами. Термін зберігання — 48 год. (рис. 12.2).


Рис. 12.2. Торт Золотий Ключик
Торт Лісовий являє собою розміщені один над одним коржі бісквіту, прошаровані збитими рослинними вершками 20-30 %-вої жирності і просочені сиропом для промочки. Бокові поверхні посилані кокосовою стружкою. Верх прикрашений какао-порошком, мармеладом і вишнями із настойки.
Торт Лісовий гість — це розміщені один над другим коржі бісквіту, прошаровані кремом Шарлот. Зовнішня поверхні верхнього коржа й бокові поверхні також оздоблені кремом Шарлот.
Торт Магія кави складається з білого бісквіту, який просочений ароматизованим сиропом з кавовим лікером та масляним кремом з доданням розчинної кави. Оформлений у вигляді розлитого із кавового горнятка шоколаду. Реалізується ваговим.
Торт Сердечко складається з трьох бісквітних напівфабрикатів, з'єднаних легким вершковим кремом. Поверхня глазурована вершками і оформлена білим шоколадом. Випускають масою 1 кг (рис. 12.3).
Торт Вікторія містить два шари бісквіту, з'єднаних кремом із рослинних вершків та згущеним молоком. Верх оформлений виробами із шоколадної глазурі. Маса — 0,8 кг (рис. 12.3).


Рис. 12.3. Торти Сердечко (1) і Вікторія (2)
Торт Фруктовий аромат являє собою розміщені один над другим коржі бісквіту, прошаровані суфле. Зовнішня поверхня верхнього коржа покрита шоколадною глазур'ю, а бокові поверхні промазані збитими вершками 20-30 %-вої жирності. Співвідношення коржів бісквіту і суфле за масою складає (25-26):(58-60), вершки беруть у кількості 8-8,5 %, а шоколадну глазур — 5-5,2 % від загальної маси торта.

Ви бачите тільки 52% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.