Книжки по товарознавству

Торти повітряно-горіхові

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Торти повітряно-горіхові — Київський, Одеський, Орбіта, Рушничок, Чайка, Чайна роза, Черкаський. Торт Київський — у вигляді двох шарів повітряно-горіхового напівфабрикату, що з'єднані значною кількістю крему Шарлот. Поверхня оздоблена у вигляді листків і квітів каштану кремами Шарлот і Шарлот шоколадний, а також цукатами. Торт Черкаський — це два шари бісквітного і один пісочний, що почергово з'єднані повидлом і сумішшю крему Нового шоколадного з повидлом. Має поверхню, вкриту суфле, що прикрашена кремом Новий шоколадний у вигляді рельєфних стрічок і букетів квітів з шоколадною глазурі.
Корпорація Рошен пропонує на ринку торти повітряно-горіхові Київський, Капучіно і Грильяжний (табл. 12.4).
Таблиця 12.4 Асортимент повітряно-горіхових торгів Рошен


Торт Грильяжний в шоколаді виготовлено з трьох шарів повітряно-горіхового напівфабрикату, з'єднаних сумішшю начинки молочної ароматизованої з подрібненим грильяжним напівфабрикатом. Поверхня торту покрита увареним згущеним молоком, глазурована кондитерською глазур'ю. Термін зберігання — 72 год. (рис. 12.23).


Рис. 12.23. Торт Гриль-яжииїі в шоколаді
ТОВ «Виробничо-кондитерський комбінат «Нивки» виготовляє широкий асортимент тортів повітряно-горіхових, товарознавча характеристика яких подана в табл. 12.5.
Таблиця 12.5 Асортимент тортів повітряно-горіхових ТМ «Нивки»


продовження таблиці 12.5

Ви бачите тільки 44% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.