Книжки по товарознавству

Торти здобно-збивні

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Торти здобно-збивні. Торт Мокко має нижній шар здобно-збивний, середній — у вигляді крема Шарлот, а верхній — у вигляді суфле. Верхня частина і бокові поверхні посилані подрібненою кавою. Нижній, середній і верхній шари співвідносяться за масою як (25—27):(10—12):(56—62).
Пташине молоко з халвою складається з нижнього здобно-збивного, середнього — у вигляді суфле і верхнього шару із халви, співвідношення яких передбачене відповідно (20-22):(46--48):(11-13). Бокові поверхні оздоблені халвою.
Ефект — має нижній здобно-збивний, середній — у вигляді збитих вершків із рослинних жирів, а верхній — суфле, співвідношення яких передбачене відповідно (19—20):(30—33):(39— 41). Верхню й бокові поверхні оздоблюють шоколадною глазур'ю, яку беруть у кількості 3,5-4,5 % від маси торта.
Сластена — являє собою розміщені одним над одним шари, нижній з яких виконаний у вигляді здобно-збивного, середній — у вигляді крему Шарлот шоколадний, а верхній — у вигляді суфле-шоколадного. Крем шоколадний Шарлот отримують збиванням вершкового масла і сиропу Шарлот. Сироп Шарлот готують збиванням цукру-піску, молока згущеного з цукром і яєць курячих до збільшення об'єму у 2,5-3 рази. В кінці збивання у крем додають шоколадну пудру ванільну і какао-порошок.

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.