Книжки по товарознавству

Тістечка бісквітні

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Тістечка бісквітні бувають нарізані і з штучно-випеченим напівфабрикатом. Прикладами нарізаних тістечок можуть бути: Бісквітне, глазуроване помадою з білковим кремом, Бісквітне з горіховим кремом, Бісквітне з вершковим кремом, Бісквітне кремово-фруктове. Бісквітне кремово-фруктове складається з трьох шарів бісквітного напівфабрикату, які з'єднані варенням і кремом з вершків. Поверхня вкрита начинкою і оздоблена ягодами з варення і желе. Тістечка із штучно-випеченим напівфабрикатом: Бісквітне фруктове, Бісквітне, глазуроване помадою, Буше.
Тістечко Буше складається з двох штучних бісквітних напівфабрикати, з'єднаних вершковим кремом, круглої форми. Поверхня глазурована шоколадною помадкою і оздоблена кремом. N4aca — 40 г (рис. 12.40).


Тістечко Роза складається із бісквітного напівфабрикату і суфле. Поверхня оздоблена білковим кремом у вигляді квітів роз. Виготовляють масою — 80 грам (рис. 12.41).


Рис. 12.41. Тістечко Роза Тістечко Ласунка готують з бісквітного напівфабрикату, просоченого сиропом і покритого білковим кремом. Зверху заглазурований глазур'ю з какао- порошком і оздоблений квітами з білкового крему (рис. 12.42).


Рис. 12.42. Тістечко Ласунка

Ви бачите тільки 30% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.