Книжки по товарознавству

Тістечка пісочні

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Тістечка пісочні без крему — Пісочне кільце, Пісочне кільце з фруктовою начинкою, Пісочне з мармеладом і фруктами, Пісочне, глазуроване помадою. Поверхня тістечка Пісочне кільце змазана яйцем і посипана подрібненими горіхами. Маса — 60 грам. Термін зберігання — 168 год. (рис. 12.45).


Рис. 12.45. Пісочне кільце
Тістечка пісочно-кремові — Пісочне з кремом, з фруктовою начинкою і кремом, Грибок з кремом, Трубочка пісочна, глазурована шоколадом, помадою або з горіховою масою.
Тістечко Янтарне готують із пісочного напівфабрикату у вигляді розетки, наповненої вершковим кремом та джемом, поверхня оздоблена желе.
Тістечка Вишневі магдаленки складаються з двох пісочних напівфабрикатів з прошаруванням кремом і вишневим джемом. Зверху оздоблені вишневим джемом, боки обсипані кокосовою стружкою. Маса — 350 г (рис. 12.46).


Тістечко Колобок молочний, у вигляді двох пісочних півкуль чи овалів, які склеєні вивареним згущеним молоком, може випускатись також Колобок фруктовий.

Ви бачите тільки 29% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.