Книжки по товарознавству

Тістечка заварні

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Тістечка заварні — Трубочки з кремом, із заварним кремом, з білковим кремом, із сиром, з кремом із вершків, глазуровані помадою, обсипані цукровою пудрою; Кільце заварне з кремом, з білковим кремом, з праліне, глазуровані помадою; Шу із сиром, з кремом із вершків. Тістечка Шу з кремом та із вершків — у формі півкулі з напівфабрикату заварного 33 %, заповненого кремом із вершків 64 % і обсипаного цукрованою пудрою (маса 42 г).


Тістечко Трубочка заварна з кремом готується із заварного тіста, наповнена вершковим шоколадним кремом. Поверхня глазурована цукровою помадкою. Енергетична цінність — 444 ккал. Термін зберігання — 72 год. Маса — 80 г (рис. 12.52).
Тістечка Заварні з цикорієм мають вигляд трубочки із заварного тіста, заповненої масляним кремом з цикорієм. Поверхня посипана цукровою пудрою. Термін придатності 120 днів (рис. 12.53).

Ви бачите тільки 30% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.